Головна  →  Новини  →  16 червня 2017

Віталій Кличко: Рух на шляхопроводі біля метро «Нивки» відновлять у вересні

Віталій Кличко: Рух на шляхопроводі біля метро «Нивки» відновлять у вересні

Рух на шляхопроводі на перетині проспекту Перемоги з вулицею Данила Щербаківського, де сьогодні тривають масштабні ремонтні роботи, відновлять у вересні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час інспекції робіт з реконструкції транспортного вузла.
«Зараз ми знаходимося на проспекті Перемоги на шляхопроводі біля станції метро «Нивки», де відбувається реконструкція. Шляхопровід, побудований в 1984 році, вже був у передаварійному стані, бо відтоді його жодного разу капітально не ремонтували, - відзначив Кличко. - Сьогодні, із використанням новітніх технологій, ми здійснюємо реконструкцію. Це дозволить розширити міст та відкрити три смуги на виїзд та дві на в’їзд у місто. Ще одна додаткова смуга буде на нижньому рівні», - зазначив мер столиці.
Протяжність реконструйованої ділянки – 1 км 50 м. Роботи на розв’язці тривають з квітня. Проект реконструкції передбачає перекладання зовнішніх мереж водопроводу, бетонування монолітної плити, влаштування 3-х шарового асфальтобетонного покриття проїзної частини, ремонт низової частини шляхопроводу. На шляхопроводі встановлять нове бар’єрне огородження типу VARIO GUARD, нову мережу зовнішнього освітлення, а проїжджу частину влаштують із сучасного матеріалу - гусасфальту.
За словами міського голови, вартість реконструкції об’єкту складає 202 млн грн. «Ми запустимо рух у вересні, а повне завершення робіт планується на листопад. Наше завдання – зробити цю розв’язку максимально швидко та якісно. І ті завдання, які ми на себе взяли на цей рік з реконструкції розв’язок та ремонту доріг, ми виконаємо. Роботи тривають за графіком», - наголосив Віталій Кличко.
Сьогодні відбувається підготовка до ремонту вул. Олени Теліги та бульвару Дружби Народів, продовжуються роботи на Повітрофлотському проспекті, вул. Васильківській, інших шляхах столиці. «Цього року ми взяли зобов’язання відремонтувати близько 100 вулиць», - зазначив Кличко.

Більше подробиць в фотоальбомі.

Перейти до спискуВерсiя для друку