Головна  →  Новини  →  31 липня 2017

Вечірній Київ: "Погода на руку дорожникам: у Києві тривають масштабні ремонти"

Вечірній Київ: "Погода на руку дорожникам: у Києві тривають масштабні ремонти"

Ні на день не припиняються роботи і з ремонту вулиць у столиці. Про це наголосили в прес-службі КК «Київавтодор».

У  понеділок, упродовж дня тривають  роботи з фрезерування вул. Березняківської та вул. Героїв Оборони. А у ночі продовжуватимуться роботи з влаштування верхнього шару дорожнього одягу на Повітрофлотському проспекті та асфальтування вул. Героїв Космосу на ділянці від вул. Жмеринської до вул. Якуба Коласа.

Учора, враховуючи що суха погода повернулася у столицю, підприємства масово проводили масштабні роботи з ремонту дорожнього покриття.

Так, у Дарницькому районі в рамках поточного (середнього ремонту) були проведені роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на вул. Анни Ахматової на ділянці від вул. Михайла Драгоманова до вул. Ревуцького.

Також цього дня проводилися ремонтні роботи на вул. Лагерній, Прирічній, Скоропадського, перехресті вул. Оноре де Бальзака і вул. Теодора Драйзера та інших.

Зокрема,  на Повітрофлотському проспекті, Кільцевій дорозі тривали роботи з влаштування верхнього шару дорожнього одягу, на бульварі Дружби Народів - з влаштування нижнього шару дорожнього покриття, активні роботи тривають на вул. Михайлівській, шляхопроводах біля станції метро «Нивки» та на перетині просп. Комарова і бульв. Вацлава Гавела.

У літній період у нас тривають інтенсивні роботи з капітального ремонту доріг. Ми взяли на себе зобов’язання відремонтувати цього року 300 км доріг та проїздів  – це близько 100 вулиць. Багато років гроші не вкладалися в інфраструктуру. Гроші розкрадалися. І сьогодні ми маємо дороги, які не ремонтувалися від 20 до 40 років. Хоча термін експлуатації дороги – 8-10 років, - прокоментував роботи мер столиці Віталій Кличко.

Віталій Кличко вибачився перед киянами за незручності, які виникають під час ремонту доріг, та порадив використовувати об’їзні маршрути, які розміщені на сайті столичної влади. 

Нагадаю, що гарантія на дорожнє покриття – 5 років. Якщо є якісь порушення, то підрядник за свої кошти зобов’язаний дорогу відремонтувати, і місту це нічого не буде коштувати. По-друге, за ці два роки у Києві загалом відремонтовано 500 км нових доріг з 1600 км. Наступного року ми не будемо зменшувати динаміку і за кілька років плануємо повністю оновити столичні дороги. У європейській столиці мають бути європейські дороги, - підкреслив Віталій Кличко.

Пряме посилання на статтю: https://vechirniykiev.com.ua/news/pohoda-na-ruku-dorozhnykam-u-kyyevi-tryvayut-masshtabni-remonty

Перейти до спискуВерсiя для друку