Головна  →  Новини  →  21 вересня 2017

На об’єктах капітального та поточного (середнього) ремонту в режимі 24/7 тривають активні роботи

На об’єктах капітального та поточного (середнього) ремонту в режимі 24/7 тривають активні роботи

Так, сьогодні на площі Льва Толстого в рамках капітального ремонту проводяться роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття, а на Кільцевій дорозі - встановлення нового бар’єрного огородження.

На інших об’єктах – вулицях Олени Теліги, Володимирській, Набережному шосе тривають підготовчі роботи, зокрема демонтаж та встановлення бортового каменю.

Наприкінці минулого тижня дорожники розпочали роботи на ще одній вул. міста – Паньківській. На ній наразі в рамках робіт з капітального ремонту дорожнього покриття тротуарів тривають роботи зі зняття існуючого пошкодженого асфальтобетонного покриття, демонтажу старого та встановлення нового бортового каменю.

Ні на день не припиняються роботи і з ремонту транспортних розв’язок столиці, зокрема в рамках реконструкції транспортної розв’язки на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського дорожники продовжують роботи з заміни опорних плит на проїжджій частині, ремонту 5 і 6 опори шляхопроводу та балок на 10 та 11 прольотах.

На шляхопроводі на Одеській площі триває ремонт прогонових будов, а на шляхопроводі на перетині просп. Комарова та бульв. Вацлава Гавела – ремонт підпірних стін на підходах до шляхопроводу.

В рамках капітального ремонту транспортної розв’язки на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила триває робота з армування плити мостового полотна двох шляхопроводів та підготовка їх до бетонування.

Більше подробиць в фотоальбомі.

Перейти до спискуВерсiя для друку