Головна  →  Новини  →  2 жовтня 2017

Дорожники продовжують роботи у режимі 24/7, і останні вихідні не стали винятком у такому графіку роботи

Дорожники продовжують роботи у режимі 24/7, і останні вихідні не стали винятком у такому графіку роботи

Так, у неділю були розпочаті роботи з фрезерування старого асфальтобетонного покриття на Набережному шосе, на вулицях Льва Толстого та Володимирській упродовж суботи та неділі тривали роботи з влаштування нижнього шару дорожнього одягу, влаштування основи тротуарів, заміни опорних плит та ремонту зливоприймачів і люків оглядових колодязів, а на вул. Панківській - ремонту тротуарів.

Продовжувалися роботи і з капітального ремонту транспортних розв’язок, зокрема на шляхопроводі на перетині просп. Комарова та бульв. Вацлава Гавела продовжувалися роботи з бетонування тротуарів, на Одеському шляхопроводі – ремонт сходів та встановлення дорожнього огородження на шляхопроводі, на транспортній розв’язці на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського – влаштування верхнього шару покриття, основи на тротуарах та укладання ФЕМів, а на транспортній розв’язці на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила – розбирання бетону над підземним пішохідним переходом та підготовка до бетонування 3-го шляхопроводу.

В рамках поточного (середнього) ремонту були завершені роботи з влаштування нового асфальтобетонного покриття на ділянці вул. Милославської і розпочаті роботи з асфальтування на Залізничному шосе.

Більше подробиць в фотоальбомі.

Перейти до спискуВерсiя для друку