Головна  →  Новини  →  6 листопада 2017

Комунальна корпорація «Київавтодор» встановила на площі Перемоги додаткові світлоповертальні елементи

Комунальна корпорація «Київавтодор» встановила на площі Перемоги додаткові світлоповертальні елементи

Площа Перемоги – одна з центральних ділянок вулично-дорожньої мережі столиці з цілодобовим інтенсивним трафіком та складними умовами руху. Відповідно і аварійні ситуації на цій площі – не рідкість.

Враховуючи, що належним чином обладнані аварійно-небезпечні ділянки міських вулиць і доріг забезпечують безпеку руху, особливо у темний період доби, днями на площі Перемоги автодорівці встановили додаткові світлоповертальні елементи для кращого зорового сприйняття геометричних параметрів площі.

Нагадаємо, що встановлення таких елементів безпеки є європейською практикою і раніше у столиці вони були встановлені на площах Європейській, Тараса Шевченка, Лівобережній та ділянках Кільцевої дороги.

Слід зазначити, що встановлені світлоповертальні елементи виготовлені Інститутом проблем реєстрації інформації НАН України, як переможцем конкурсу науково-технічних проектів НАН України в 2017 році.

З метою підвищення безпеки дорожнього руху комунальна корпорація «Київавтодор» підтримала проект «Розробка та впровадження високоефективних кругових світлоповертальних елементів для автомагістралей та транспортних мереж м. Києва», запропонований Інститутом, та погодилась здійснити дослідну експлуатацію виготовлених зразків світлоповертальних елементів.

Комунальна корпорація «Київавтодор» дякує Інституту проблем реєстрації інформації НАН України за безоплатно надані зразки світлоповертальних елементів та сподівається на подальшу плідну співпрацю щодо поліпшення безпеки дорожнього руху в столиці.

Більше подробиць в фотоальбомі.

Перейти до спискуВерсiя для друку