Головна  →  Новини  →  3 травня 2018

«Київавтодор» переходить від ремонту окремих вулиць столиці до комплексного оновлення магістральних напрямків

«Київавтодор» переходить від ремонту окремих вулиць столиці до комплексного оновлення магістральних напрямків

На сьогоднішній день комунальна корпорація «Київавтодор» веде активну роботу з ремонту доріг в рамках "малого" та "великого" кільця. Про це в ефірі 5 каналу заявив генеральний директор «Київавтодору» Олександр Густєлєв.

«Так, у рамках так званого малого кільця наразі в активній фазі ремонт вул. Олени Теліги, на вихідних розпочато капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Олени Теліги та вул. Кирилівської, який востаннє ремонтувався у 1963 році. Також у цьому році буде виконаний капітальний ремонт просп. Степана Бандери. Нагадаю, що у 2016 році було капітально відремонтовано вул. Вадима Гетьмана, отже напрямок між Шулявським шляхопроводом і Північним мостом буде завершений повністю до кінця року", – сказав очільник корпорації.

Що стосується так званого великого кільця, за словами Олександра Густєлєва, у минулому році капітально відремонтована ділянка Кільцевої дороги, яка знаходиться на балансі підприємств «Київавтодору» (частина Кільцевої дороги знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг Київської області), шляхопроводи на перетині Кільцевої дороги та просп. Перемоги, а також на Одеській площі. Цьогоріч капітальний ремонт буде проведено на просп. Академіка Палладіна та вул. Академіка Заболотного.

«Таким чином, зазначив Олександр Густєлєв, - «Київавтодор» переходить від ремонту окремих вулиць столиці до повноцінного ремонту магістральних напрямків, зокрема південний в’їзд у столицю – відремонтовані просп. Глушкова, шляхопровід на Одеській площі, вул. Васильківська, Голосіївська площа і далі бульв. Дружби Народів. У західному напрямку капітально відремонтовані просп. Перемоги, шляхопроводи Ковельський, Святошинський та біля станції метро «Нивки», площа Перемоги та бульв. Тараса Шевченка».

Також на сьогоднішній день ведуться активні роботи з підготовки до ремонтів 2019 року. В планах на наступний рік – проспекти Героїв Сталінграда, Космонавта Комарова, вулиці Богатирська, Борщагівська та багато інших.

Перейти до спискуВерсiя для друку